Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HÜLYALI'NIN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖZETLEMEK

07.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hülyalı
Sayın yorumcu öncelikle teşekkür ederim.Rüyamda 2 yıl önce terkettiğim sevgilimi yanında pembe etekli güzel bir kızla eski evimin üst merdivenlerinden inerken gördüm.Ben kapının gözetleme deliğinden tesadüfen onları görüyorum eski sevgilim de kapının dışından aynı deliğe bakıyor beni görmesin diyerek deliği elimle kapatıyorum nasılsa sol elimin işaret parmağı anahtar yuvasına giriyor o da dışardan parmağını uzatıyor ve parmakuçlarımız dokunuyor orada olduğumu anlıyor.Bu durumdan hoşlanmıyorum.Ayrıca bu beyi 2 senedir hiç görmedim şu an evli ve eşi de hamile imiş ancak benim rüyamda ki kadın eşi değildi ben de aldatıyor diye düşündüm.son 3 gecedir bir şekildeonu görüyorum rüyamda bir tanesinde girdim bir kere aralarına çıkamıyorum ne yapacağım ben dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayrıldığınız sevgilinizi hala aklınızdan çıkaramadığınız için peşpeşe onu rüyanızda görmeniz çok normal. Evlenip yuva kurduğu için nasıl bir hayatı var, mutlu mu, sizi hala düşünüyor mu diye aklınızdan geçirdiğinizde bilinçaltınızın bir ürünü olarak rüyanızda görüyorsunuz. günlük yaşantınızda sosyal medyada onun hesaplarına bakıyorsanız bu da etkili olmuştur. Parmaklarınızın birbirine değmesi belki tesadüfen bir yerlerde karşılaşabilme ihtimaliniz olabileceğini söylüyor ama bence sizi de onun gibi kendi yolunuzu çizin ve onu kafanızdan tamamen atın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA