Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HÜLYA KOÇYİĞİT'İN RÜYASI- RÜYADA MAVİ HIRKA GİYMEK

23.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Rahmetli annem çeyizime mavi renkli hırka örmüştü.Ben evlendikten sonra giydim.Artık hırka bana olmuyor tabiki.Annem öleli 22 sene oldu.Kızım şu an 16 yaşında hırkayı kızımın üzerinde giymiş gördüm.Bir anlamı varmı merak ettim.Teşekkürler.Ağabeyim normalde evli tatar maaşı çok iyi bir kızla evleniyormuş.Bende ağabeyimin düğününe gelinlik giydim gelinliğin üzerinde 2 yada 3 tane altın bilezik birde alyans takılıydı.Boyum biraz daha uzun şimdiki halimden yüzümde iyi haldeydi.Hayırdır inşallah
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızınız geleceği için akıllıca kararlar verecek. Sanki ilahi bir güç onu doğru yönlendirecek. Abiniz (tatarlıkla ilişkili) biri ile bir ortaklık kurabilir. Bu durum hem abinizi hem de sizi ön plana çıkaracak. Ve sanki sizin de bu konuyla ilgili bir bağlantınız ya da çıkarınız olacak. Kendinizi diğer insanlardan daha şanslı ya da bilgili hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA