Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HUKUKÇU'NUN RÜYASI: RÜYADA KIVILCIM GÖRMEK

22.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hukukçu
Yurtta kalıyorum ben ve rüyamda oda arkadaşımla misafirliğe gelmiş erkek kardeşim var.Oda arkadaşım oturuyor bende yemek yapıyorum elektrikli ocağın kablosunun kenarından kıvılcımlar sıçrıyor kardeşimle ben ocağı prizden çekiyoruz ama kıvılcımlar bitmiyor. Kardeşimle kıvılcımları yok etmek için bir şeyler yapıyoruz o sırada oda arkadaşım gitmiş habersizce. Bir süre sonra odaya gelince ona sinirlenip bağırıp çağırıyorum neden gittin yangın çıkacaktı neden bizi yalnız bıraktın diyorumo cevapvermiy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok temiz kalpli ve iyi niyetli bir insansınız. Bu yüzden etrafınızda çok seviliyorsunuz ve sizi çekemeyen insanlar var. Hane içinde meydana gelecek ufak tartışmalar canınızı sıkabilir. Kardeşinizin bir sıkıntısı olabilir. Çok dışa dönük olmadığı için anlamamış olabilirsiniz ama onunla bu aralar biraz daha yakından ilgilenebilirseniz iyi olur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA