Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HTC'NİN RÜYASI: RÜYADA PARA VERMEK

24.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Htc
Merhaba annem rüyasında evdeymiş bayrammış kapıya tanımadığı dev gibi uzun bi adamla kadın gelmiş annem içinden pek hoşlanmamış keşke gitseler demiş. Girmişler içeri. Annem tekrar salona geldiğinde dev gibi uzun ama efendi olan adam yemek masasında uzanmış bütün bayram şekerleri kasede bitmiş. Annem kızmış niye bırakmadınız diye kadın bağırmış almadık biz demiş annem yalanmı söylüyorum doluydu kase almışsınız işte. Bayram insanlara ne vericez demiş. Adam gerçekten almadık demiş. Parasını veririz demiş. Paranın bi yüzü bembeyaz kağıtmış. Ben gelmişim anne neden böyle yapıyorsun bırak insanları diye kızmışım. Adama 20 Euro vermişim. Adam ayağa kalkmış sarılıp başımı okşayıp getiricem paranı demiş bana.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, çevrenizde sizden yararlanmak isteyen insanlar var. Sadece sizin çevrenizde değil bu kişi ailenizin de çevresinde. Ne koparırsam kar gözüyle bakıyor.. Anneniz size göre daha açık gözlü. O yüzden anneniz yerine sizi kullanıyorlar. Çevrenizdeki insanlara dikkat edin derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA