Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HTC'NİN RÜYASI: RÜYADA DÖVME GÖRMEK

09.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Htc
Merhaba. Annem rüyasında beni görmüş. Rüyada bi eve gitmişiz o evde eski erkek arkadaşım kız kardeşi dedesi falan varmış. Adam beni unutamamış yıllardır çok üzgünmüş. Annem demişki olmaz o iş Kızım evli. Kız kardeşide biliyorum ama abim çok üzgün unutamadı ayırıcam eşiyle kızını demiş. Annem çocuğu görmüş odada yatağa uzanmış duygusal bi müzik dinliyormuş.Siyah saçlı uzun bi adammış. Bahçeli bi evdeymiş önünde büyük bi meydan yukarıdan o eve doğru yürüyormuşum.Çok güzel giyinmişim dar bi kot kısa bi bluz ama vücudumun her yerinde dövme varmış hamileymişim karnımda simsiyah dövmeymiş ve çok mutluymuşum,gülümsüyormuşum hep.Annem a kızım hamilesin ama niye karnını böyle simsiyah yapmışsın demiş.Bende dövmeyi çok seviyorum anne demişim.durumu anlatmış haberim var eşime de anlatıcam bu adamı zaten demişim annemde aman kızım eşinle sıkıntı çıkar adamı döver demiş.bişey olmaz demişim.umrumda değilmiş gülümsüyormuşum hep.Evliyim çocuğum yok dövmem yok böyle bi eski sevgiliden haberim yok
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba hamile olmak sıkıntılı durumları yansıtır. Dövmenizin siyah olması da bunu onaylıyor. Biraz zor zamanlar geçireceksiniz belki de sizin bu kadar rahat olmanız olayları daha da büyütecek. Bilemiyorum. Dikkatli olun derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA