Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HİRA'NIN RÜYASI: RÜYADA POLİSİN SARILMASI

18.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hira
Otobüsteyim durakta duruyoruz iki kişi biniyor ikinisini de tanımıyorum onlar bindikten sonra otobüs tam hareket edecekken arkadan otobüse bir arac'a benzer bir şey çarpıyor ve o iki kişiden biri ben polisim sakin olun derken ben düşecek oluyorum ve beni tutuyor sarılıp gözlerime bakıyor bir yandan da insanları sakinleştirmeye çalışıyor ben tam ayrılacakken bırakmıyor düşüceksin şimdi dur diyor bende insanlar yanlış anlayacak bırakır mısın deyip çekiliyorum sonra tekrar dengemi kaybeder gibi oluyorum ve o yine sarılıyor. Rüyam bu kadar ben bir anlam veremedim şimdiden çok teşekkür ederim yorumunuz için.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu günlerde kendinizi güvende hissetmiyorsunuz. Size kendinizi güvende hissedecek insanlar var etrafınızda ama onlara çevre ne der korkusu ile izin vermiyorsunuz. Kendi iç dengenizi bulmak için ön yargılarınızdan uzak durun ve kendinizi rahat bırakın
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA