Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HİLALL'İN RÜYASI: RÜYADA CENAZE GÖRMEK

17.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hilall
Merhaba ben rüyamda ilk olarak annemle almanya ya gittiğimi görüyorum ama sanki yakın bi yere gitmiş gibiyiz markette alışveriş yapıyoruz babama haber verdin mi diyorum yok diyor e ara diyorum ulaşamıyor ben de aman biraz merak etsinler falan diyorum sonra bi anda babam da orada oluyor biz Almanya da sokakları geziyoruz ama her yer o kadar güzel ve sakin ki. çok güzel sokaklarda çok güzel evler var ben aileme İstanbul da boşuna yaşamışız falan diyorum sonra bi cami görüyorum ve cenaze var gidiyorum bi bakıyorum benim yakın bi kız arkadaşım düğüne gider gibi hazırlanmışlar ama ağlıyor yanına gidip sarılıyorum kimin öldüğünü soruyorum fotoğrafını gösteriyor ben tanıyormuşum gibi ama tanımıyorum 13 14 yaşlarında bi çocuk ve esmer. sonra öğreniyorum ki arkadaşımın yeğeniymiş onun gerçekten yeğeni var ve tanıyorum ama o çocuk değil, üstelik gerçek yeğeni sarışın ve 8 9 yaşlarında. ben sanki yeni bi sayfa açmaya gitmişim ve onları görmüşüm gibi mutsuz oluyorum onları gördüğüme bunların ne iş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Camiye bakmak hedef belirlemek anlamına gelir. Hayatınızla ilgili büyük bir değişim yapabilirsiniz, bu bir şehir değişikliği ya da iş değişikliği olabilir. Arkadaşınızın yeğeninin öldüğünü görmeniz ise, bir korku ile yüzleşmek zorunda kalacağınıza işaret ediyor. Gerçekten de birinin vefatı söz konusu olabilir. Bunu önceden hissettiğinizi düşüneceksiniz. Yalnız rüyada vefatını gördüğünüz arkadaşınızın yeğeni sadece bir sembol olabilir. Başka birinin ölümü bu şekilde simgelenebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA