Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HİLAL'İN RÜYASI: RÜYADA KOMŞU ÇOCUĞUNU GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hilal
Merhabalar hayırlı akşamlarBenim aklıma takılan bir rüya varBizim tam karşımızda oturan ve ailesiyle yaşayan bir çocuk var ve biz burarada ortalama 5 yıl kadar bir süredir oturuyoruz ve ben yıllardır bu çocukla ilgili rüyalar görüyorum ve artık gerçekten aklıma takılmaya başladı yorumlarsankz. Sevinirim...En son gördüğüm rüya ise karşı evin oğlu sozleniyor ve söze bizi de davet ediyorlar neyse gidiyoruz kızı ve karşı komşunun oğlunu görüyorum çocuk her zamankinden daha da yakışıklı kız ise çok güzel sayılmayacak bir kız her neyse sözden sonra eski evimize gidiyoruz sosyal medyada yakipleştigim Mustafa adın da ki çocukta orada benim odamda uzanıyor ben görünce şaşırıyorum ama ilk anda yanında erkekler olduğu için gitmiyorum aradan biraz zaman geçiyor ve mustafnin yanına giderek oturuyorum ve onunla konuşuyorumMustafa ise bana çok iyi davranıyor ve telefon veriyor ama telefon küçük çok şirin birsey oyuncak olduğu çok belli ve telefonun içinden telefon çıkıyorBende gülerek Mustafaya
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu aynı mahallede oturduğunuz çocuktan hoşlanıyor olmalısınız. Gün içinde yoğun şekilde gördüğümüz, düşündüğümüz, etkilendiğimiz şeyler rüyamıza girebiliyorlar. Eğer bu çocukla bir şeyler olsun istiyorsanız ya da en azından konuşmak arkadaş olmak bunları düşünüyorsanız rüyanıza girmesi çok normal. Bu rüya haberci değil, bilinçaltınızın bir ürünü. Eğer bu çocuğu düşünmemeye başlarsanız rüyalarınıza da girmez..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA