Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HİLAL'İN RÜYASI: RÜYADA KABUS GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hilal
Merhaba. Her gece bu tür kabuslarla uyanıyorum ve merak ediyorum anlamlarını. Rüyamda eski evimdeyim ve orayı cin basmış arkadaşlarım var ama hiç birini gerçek hayatda tanımıyorum neyse hepimiz bi odaya bakıyoruz cin gelicek mi diye ve bende camları olmayan odada bekliyorum elimde tahta kaşıkla güya ondan etkileniyorlarmış ve geldiklerinde perdeler agaçlar oynuyo dışarı da havada ateş rengi gibi turuncumsu. Geldiklerini hissettiğimde onlara kafa tutuyorum gelin sizden mi korkucaz siz kimsiniz gibisinden ama hiç bi şekilde yüz vb görmüyorum onlara dair nasıl uyandım bilmiyorum ama uyanmak için baya zorluk çektim.Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Hilal, bu tip rüyaları bu tip şeylerle çok ilgilendiğimiz dönemlerde görürüz. Size tavsiyem bu konularla ilgilenmeyin, okumayın ve izlemeyin. Bir süre sonra unutursunuz. Geceleri yatarken dua edin, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA