Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HİÇ'İN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

28.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hic
Rüyamda ölen erkek arkadaşım ve ablamı gördüm.Ben yatakta üzülüp ağlıyorum çok kötü bir haldeyim. Sonra erkek arkadaşım yanıma gelmiş sarılıp o da benimle beraber yatıyor. Ben çok kotuyum. Uyuyorum. Uyanınca erkek arkadaşım yanimdan usulca kalkıyor. Benim halime üzülmüş halde ve sevgi dolu çok masum bakıyor. Ablamda ayakta bize bakıyor oluyor. Sonra parmağımda yüzük var. Erkek arkadaşımla benim nisan veya söz yüzüğü bilmiyorum. Ablam yuzugumu almış ona bakıyor. Çok güzelmiş diyor. Sonra erkek arkadaşıma dönüp nerden aldın falan diye soruyor. Ben ağlamaktan kötü haldeyim gözümü çok az açabiliyorum. Bana bakıyorlar ablam çok üzülüyor senin ölümüne diyor. Erkek arkadaşımın ölümüne ağlıyormusum ama erkek arkadaşım yanımda yaşıyor gibi ablamla konuşuyor. Sonra ben gidiyim abla sen yanındasin dimi diyor gidiyor. Tam gitme anını hatırlamıyorum. Bu kadardı ne anlama gelir acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, daha önce de rüyanızı yorumlamıştım size yine aynı açıklamayı yapacağım. Öncelikle başınız sağ olsun, Allah rahmet eylesin. Sevgiliniz öleli henüz bir ay olmuş. Dünya zamanı ile diğer boyutlardaki zaman kavramı aynı değildir. Sevgiliniz şu anda ara bir boyutta ve bir süre daha da orada kalacak. Bize göre çok uzun olan bir süreç o boyut için oldukça kısa. Bu zaman zarfında ruhun, ölümü idrak etmesi ve vicdanı ile yüzleşmesi gerekiyor. Gerekli olgunluk ve idrak sağlandığında o, ölüler alemine geçecek. Ara boyuttayken ruh, bedenliymiş gibi davranır ve madde aleminde kendini hissettirmek ister. Sevgiliniz de sizi özlemiş olmalı, o öldüğünü tam olarak kabullenemiyor henüz. Size kendini göstermeye, size ulaşmaya çalışıyor. Bunu her zaman yapıyordur ama siz, hislerinizin kuvvetli olduğu zaman bunu hissedersiniz. Bir süre sonra bu boyuttan da tamamen ayrılacak, o zaman, onu göreceğiniz rüyalar haberci olacaklar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA