Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HİÇ'İN RÜYASI: RÜYADA İKRAMİYE ALMAK

23.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hiç
Çocukluk arkadaşımla bana çıkan ikramiyeyi alıyoruz ve baya dolar var eksikmi diye hesaplıyorum oda değil diyor polis çıkıyor dikat çelmiyoruz fakat ben sonra atm ye kartta biraz para olsun diye 100 dolar yatırıyorum arkadaşım 2 kutu doları annesine veriyor bende birşey demiyorum affediyorum fakat niye sormadan yaptı diye üzülüyorum. Diğer rüyamda uzaktan kuzenimin yardımıyla şuanda görüşmüyoruz arabadayız yanımda oturuyor arabam yok rüyada ya onun ya benim düşmanlarım varmış onları yakalıyoruz 1 koliye atıyoruz.Oda diyorki öldürelim hepsini.Hayır boşver deyip affediyorum. Annemle havalanındayız kimsenin olmadığı odada kutunun içinde 5 kedi var 3ü ölü 2 sini salıyorum.2.sini boğazından tutuyorum 1 kıza benzettim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili güzel gelişmeler var. Daha iyi koşullara sahip olabilirsiniz ya da sürpriz bir ek gelir elde edebilirsiniz. İkinci rüyanızı bir şeyden etkilenerek görmüş olabilirsiniz. Eğer böyle değilse, sizi ve çevrenizi ilgilendirecek bir kötülükle karşı karşıya kalabilirsiniz demektir. 3. rüyanız için ise hayatınızdaki nankör kişileri yaşamınızdan çıkaracaksınız diyebilirim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA