Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

HESAP ÖDEMEK

10.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 6.his
Bir parkın içinde bir Camiiye gidiyorum kalabalıkla diğer kadınlar çoluk çocuk dini eğitim alıyorum sonra bize ikramlar yapıyorlar orta yaşlı kumral bir bayan bana hesabı getiriyor ben yiyecekleri ikram diye kabul etmişim ama yine de tmm diyorum kadın bir kağıda hesap yazıyor indirim yaptım diyor 890 tl ben cüzdanımı çıkarınca bir deste parayı çekiyor elinden alıp sayıp söylediği rakamı veriyorum sonra bir lavaboda ellerimi sabunluyorum çok güzel koktu deyip arka kapıdan çıkıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnançlar üzerinden yapılan etkilerin sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu günlerde kabul edileceğiniz gruplara, etkinliklere ve benzer davetlere bu şekilde yaklaşın. İleride size sorun çıkartabilecekleri riskini göze alarak davete icabet edin. Hedeflerle ilgili seçimler yapmak için doğru zaman olmayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA