Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HEP AYNI RÜYALAR'IN RÜYASI -ÇOK RÜYA GÖRMEK HAKKINDA

21.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hep aynı rüyalar
Merhaba ben çok fazla rüya görüyorum. bir günde hatırladığım rüya sayısı dört beşi buluyor. sonra bir rüya görüyorum uyandım geri yattım rüyam devam ediyor kaldığı yerden ama bir kereye mahsus değil her zaman öyle oluyor. sezonluk diziymiş gibi devam eden rüyalarım var. aynı rüyayıda gördüğüm oluyor. bir psikiyatra bile gittim antidepresan verdi biraz uykum ağırlaştı fakat hala devam ediyor. çok rahatsız ediyor bu durum beni neden bana yazdınız derseniz bilmiyorum =
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok sık uyanıyorsunuz o nedenle rüyaları hatırlıyorsunuz. Ayrıca genel olarak huzursuz mizaçlı biri olabilirsiniz. Akşamları yatmadan sakın yemek yemeyin, bu durum sık uyanmanıza neden olur. Çok rahatsız edici olması durumunda antidepresan deneyebilirsiniz ama sanırım pek işe yaramıyor. Bu arada rüyalarınız çıkıyor mu? Bu önemli çünkü. Eğer çıkıyorsa 3. gözünüz açık demektir, o nednele çok sık rüya görüyorsunuzdur. Bu durum ortak bilince direk bağlanmayı sağlar. 3. gözü kapatmak için florürlü gıdalar tüketmek gerekir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA