Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYAT'IN RÜYASI: RÜYADA ÇOCUĞUN ÖLMESİ

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hayat
Rüyamda güya daha önce çocuğum olmuş ve ben onu iki aylıkken kaybetmişim. aradan epey zaman geçmiş ben hatırlayıp eşimi suçluyorum. ağlayıp çok üzülüyorum. acı çekiyorum. sonra rüyamın içinde uyanıyorum. daha önce hiç çocuğumu kaybetmediğimi hatırlıyorum. ve rüya gördüğümü anlayıp seviniyorum. anneme bu rüyamı anlatıyorum. annem endişe içinde ismimi söyleyip yoksa sen gönlünü birine mi kaptırdın diyor. endişeleniyorum annemin bu yorumundan dolayı: olur mu öyle şey anne ne aşık olması ben evliyim bir de çocuğum var diyorum ve gerçek hayata uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkılmışsınız siz, beklediğiniz bir sonuç da gelmemiş ya da umut tamamen kaybolmuş. Bu sıralar dua ederek uyumaya çalışın. Çocuğun ölmesi pek çok anlama gelir. Evdeki neşenin ölmesi, bir umudun suya düşmesi ya da hüsranı temsil edebilir. Siz de bu durumlardan birini kendinize göre yorumlayabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA