Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYAT'IN RÜYASI: RÜYADA ÇİLEK GÖRMEK

16.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayat
Meraba. rüyamda kuzenimle bir evin terasındaydık kücük bir yerdi. Terasın etrafı çilek ağaçlarıyla çevriliydi şahane bir görüntüsü vardı. Sonra elimi uzattım bi tane çilek kopardım çilekler kurumuş gibiydi. Kopardığım çileği yedim gibi ama orayı net hatırlamıyorum yememişte olabilirim. Bir de bir adamla dans ettiğimi gordüm ama havada taklalar atarak hiç yere inmeden dans ediyordum. Annem ise karşidan şaşırmış bir şekilde bana bakıyordu. Dans ettiğim adam sanırsam eski sevgilimdi net hatırlamıyorum. Yorumları nedir acaba? teşekkürler şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kısmetli bir insanla çok değerli bazı fırsatları paylaşacak ve bundan faydalanacaksınız. Tek sorun ise bu durumunuza nazar değebilecek olması. Aman şanslarınızı herkese anlatmayın, paylaşmayın.. Dans, ruhların uyumudur. Ruhlar, zamanın akışına, birlikte ayak uydurduklarında, aynı frekansa sahip olduklarında dans edermiş gibi bir duruma gelirler. Rüyalara da dans etmek şeklinde yansırlar. Evli değilseniz, ruhsal boyutta ruh eşinizi bulmuş olmalısınız ve çok yakında da karşınıza çıkacaktır; evren sizi bir araya getirecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA