Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYALPEREST'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ BEKLEMEK

08.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayalperest
Ruyamda bi kalabalıktayım yanımda eski erkek arkadaşımın yakın bir arkadaşı var aynı sınıftaydık ama çocukla hiç bir muhabbetim yok normaldebana 2 çocuk yanaşmaya çalışıyormuş eski erkek arkadaşımın arkadaşıda bence yanaşmasınlar sana deyip imalı bi şekilde gülüyor bende niye ki niye öyle gülüyorsun diyorum ne demey çalışıyorsun diyorum sonra kalabalık beni ellerinin üstüne alıyor bir tavan arasına götürüyor orda oturup bekliyorum eski sevgilim gelecekmiş güya onu bekliyorum ama gelen olmadan uyandım rüyadan bi kaç gün sonra eski sevgilimin arkadaşı beni sosyal medyadan ekledi acaba bi anlamı var mı diye merak ettim yorumlar mısınız lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizden haber almak istiyorsunuz sanırım, bu günlerde onunla ilgili merakınızı gidermek için sosyal medya aracılığı ile bilgi aldıysanız bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Yani haberci bir rüya değil bilinçaltı rüyası. eski erkek sevgilinizin arkadaşının sizi sosyal medyadan eklemesi tamamen tesadüf olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA