Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HATİCE KÜBRA'NIN RÜYASI: RÜYADA FİL GÖRMEK

23.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hatice kübra
BÖLÜM 2 devami.Ayağindan çıkarıp fırlatt ayakkabiyi bi anda tutup yakalıyorum ve kacıyorum.Hemen ilk soldan bir kaç merdiven inip bi odaya giriyorum.Odada bi girinti bölüm var.Orada da büyük bi domuz.domuzun oldugu bölümden dolanıp geçmem gerekiyor.Korkmadan yapmam gerekeni yapicam deyip geçiyorum tam geçerken domuza bakiyorum bir FİL'e dönüşmüş.Oradan elime bir parca toprak veya çamur aliyorum.Ve fil benimle konusuyor.elinde bir şeyler dikiyor çamaşr gibi.bana 'sana da bikini üstü veya camasir mi diyor bilmiyorum dikeyim diyor.ben elimdeki camur veya topraği yiyorum ağzımdayken ona cevap veriyorum.ben gidip geleyim,sen bana camasir degil bir yelek dik diyorum.fil cok garip orada oturup benimle konusuyordu insan gibi.sonra bi kapıdan çıktım.Öğretmen olan yengemle sarıldığımı hatirliyorum...ben 2.kere başkasiyla nişan atiyorum ve artik cok yıprandım hic birseye inancım kalmadı.insanlar her seferinde beni yanıltıyor.bıktim usandım.ruh halimde böyle. Ruyami yorarsaniz cok sevinirim.emegin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Fil, birinden gelecek kısmeti temsil eder. Toprak yemeniz ise size miras kalacağının işareti. Aile büyüklerinizden maddi destek de görebilirsiniz. Kısmetiniz maddi anlamda diyebilirim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA