Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HATİCE KÜBRA'NIN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİ BOĞMAK

29.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kübra
Rüyamde sokakta dolaşıyoruz kaldırımda asılış yavru saksağan görüyorum ilk öldü sanıyorum sonra ipten çıkarıyorum hayata döüyor.yere bakıyorujm yerde bi kedi 2 yavru var.anne kediin karnı kesik bi yavru sağlam diğeri ise anneye kordonla bağlıve ölü.o anda yanıma bi adam geliyor.doktor gibi .bana ölü olan yavrunun ölü olduğunu o söylüyor.ondan snra eve gidiyorm babam var babamın boynunda bi kolye var babamı o kolyeyle boğmaya çalışıyorum ama boğamaıyorum tam ölecekken bir şey oluyo ve ölmüyor.ama ben bir kaç defa daha boğmayı deniyorum.rüyam burada biityor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, koynunuzda beslediğiniz nankör biri hayatınızdan çıkacak. Bir başkası da yolda biri olmalı, onun da sizden uzaklaşmasına az kalmış. Onların gerçek yüzünü anladığınızda üzüntü duyabilirsiniz. Babanızı kolyeyle boğmanız ise, onu çok sıkılmasına neden olduğunuza işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA