Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HARUN'UN RÜYASI: RÜYADA SEL GÖRMEK

04.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Harun
Rüyamda sahili olan bir ilçedeyşm apartmanların arasında yolda yürürken birden yağmır başlıyor ve arkamdan sel sularının çamurlu şekilde geldiğini görüyorum. Ve hızla yüksek bir yere doğru yürürken Yakınımda bulunan bir türbanlı bayanda kaçmaya çalışıyor fakat yürüyemediği için onu çeke çeke tepeye götürüyorum. Hiç bir yerim ıslanmadan tepenin başından aşağıda bulunan insanların su ile olan mücadelesini izliyorum ama su bu sefer çamur değil bakınca dibi görünecek kadar berrak. Yanımdaki türbanlı bayan ise başı açık güzel bir bayana dönüşüyor. İnsanların işyerlerinden su çıkarışını izliyoruz. Yanımdaki esmer bayan ayaklarını suya sokuyor taş duvarın üstünde öylece beklerkenaşağıda iç çamaşırı förünen bayanın suda yüzdüğünü ve yüzerkende mutlu olduğunu görüyorum. Sonra yanımdaki bayanın ne iş yaptığını soruyorum bana yönetici olduğunu söylüypr bir şirkette benim telefonumu alıyor ve uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızda bazı şeyler ters gitmiş ve canınız çok sıkılmış. İpleri elinizden kaçırmış, endişelenmişsiniz ama akıntıya kapılmamışsınız. Kariyerinizde de bazı sorunlar olmuş ama bu durum kısa zamanda düzelecek. Tıpkı rüyadaki duru su gibi sorunlar geçecek ve durulacak. İnsanların yaşamında bazen böyle dönemler olur, kendinize güvenin, bu bir süreç sonuçta, geçmesini bekleyin, atlatacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA