Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAMİLELERİN RÜYADA ÇOCUĞUN CİNSİYETİNİ GÖRMELERİ

16.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cennet
Ben hamile bir bayanim.hamileligimin ilk zamanlari cok tuhaf ayni ruyayi 3 kez gordum..kizim dogmus..kizimi bana verin diyorum..altina bakiyorum pipi cikiyor..ruyamda doktora gidiyoru kontrol icin doktora kizim nasil diyorum ne kizi bu pasa diyor..ispatlamak icin de karnimdan cocugu cikarip kucagimiza veriyor..ucuncu ruyamda ise tosun gibi sapsari kirmizi yanakli sari kiyafetli erkek bir bebegi kucagimda tutuyorum beraber aynaya bakiyoruz..4.ruyamda annem kizim cok dua ettim bir oglun olacakdedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk zamanlar hamile kadınlar bebeklerinin cinsiyetini merak ederler ve sürekli bunun üzerine rüyalar görürler. Aslında tüm hamileler değil de cinsiyet konusunu çok fazla kafasına takanlar diyeyim. Zaten aynı içeriğe sahip ve tekrarlanan rüyalar haberci olmazlar. Diğer bölümde artık bebeğin cinsiyetinin belli olduğunu yazmışsınız. Artık bu rüyalarınız olmayacak. Zaten son rüyanızda bilinç artık ikna olmuş ve karışıklıklar kalkmış; net olarak kızınızın olacağını görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA