Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HABERCİ RÜYALAR HAKKINDA

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Cüzdanımda 40 tl kağıt para gördüm.Kuzenimin yanına gitmişim Ankara'ya.Ona telefonda "Ankara'dan Trabzon'a da geçerim büyükleri ziyarete,şu kadar param var,yetmeyebilir"gibisinden bişey söyleyip biraz borç istedim sanırım,emin değilim.Sonra evde hazırlanırken başka kuzenleri gördüm.Aramın iyi olmadığı bir tanesi bana kendi kıyafetlerinden verebileceğini söyledi,tam hatırlamıyorum.Rüyamın diğer bölümlerinde de Kırmızı renkte bir şeyler gördüm.Ve genç bir adam yüzü gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir çok kez yazdım ama sanırım siz okumadınız. Haberci rüyalar net, akılda kalıcı ve hatta iz bırakıcıdır. Çoğu kez hemen hemen hiç unutulmadan uyanırız. Ayrıca haberci rüyalar ne uzun ne de kısa olur, bir hikayeleri vardır ve tek sahnelik görüntüler değillerdir. Rüyanızı iyice hatırlamıyorsanız yapılan yorum boşuna olur çünkü rüya haberci değildir. Rüyanızın diğer bölümlerini de okudum ama gündelik rüyalardan bir kaçı gördükleriniz. Konudan konuya atlamış ve net semboller taşımıyor ne yazık ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA