Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

HABER ALMAK

01.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen miraa35
Ben annemin gördüğü bir rüyayı yorumlamanızı rica ediyorum.Annem rüyasında ayrıldığım ama hala çok sevdiğim sevgilimi görmüş.annemi takip ediyormuş ve sonra ona seslenip yanına gelmiş beni sormuş beni beklediğini ama benim gelmediğimi onunda çok işi olduğunu ama yakında geleceğini söylemiş sonra annem rüyada iki erkek daha görmüş onlarda beni bekliyorlarmış ama sevdiğim kişi onlara gidip beklememelerini onun geleceğini söylemiş .. annem çok rüya görmez ve 3tür onu görüyor yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz son gördüğü rüyalarda eski sevgilinizi hep benzer yaklaşımlar içinde görüyorsa bunlar bilinçaltı rüyası demektir. Sürekli görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Durum böyle değilse bu rüya eski sevgilinizin de gönlünün hala sizde olduğunu haber veriyor olabilir. Belki de sizden bir ışık bekliyor. Onu arkadaşça aramayı deneyin, bakalım nasıl tepki verecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA