Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜNEL'İN RÜYASI: RÜYADA DELİ GÖRMEK

24.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Günel
Ruyada kızlarla beraber bi evde olduğumu gördüm. Gercekde bizim komşunun evi orasi amma ruyada hiç komşularımı gormedim.. Ruyada gordum ki bi erkek bogazindan ağaca asılmış yaninda bi adam var babası hasta arabasında Çok korkuncdu Beni öldürmək istiyor..sabahlari gun boyunca hiç kipirdmiyor ölü gibi ama gece gozleri falan kipirdiyor tam bi manyak ruh hastasi.. Ben pencereye yaklaşıb ona bakıyorum gozleri hareket ediyor asılı olduğu ağacdan inmiş elinde bi bıçaq var babasının yanında durmuş. Evde ben ve bi arkadaşımı görüyorum.. Adam tamda eve girmək isterken Annesi polislerle doktorla gelib Ellerini baglayib akıl hastanesine goturuyor..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, yanlış yoldasınız, geçmişi bırakın, önünüze bakın. Deli, ruh hastası insanlar; saf enerjiyi temsil eder, deli sizi eskiden kurtulmanız konusunda uyarmış. Siz geleceğe odaklanmak istediğinizde evren size yardım edecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA