Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜNDÜZZ'ÜN RÜYASI: RÜYADA SUÇLULUK HİSSETMEK

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gündüzz
Rüyamda ben iki arkadaşımı onların bilmediği bir yere götürüyorum. Eski bir kapıyı açıyorum ve önümde iki akan çeşmeyle beraber hemen arkasında akan suyu dere kadar geniş değil ve yeşilliği çimenliği görüyorum. Suyun diğer tarafında beyaz bir araba var ben arkadaşlarıma o arabayı benim parkettiğimi söylüyorum. Arkadaşlarım araca biniyor. Gitmemiz gereken yer biraz ileride bir ev ve oraya çıkabilmek için biraz rampa var. Aracı kullanan arkadaşım gaza fazla basıyor ve birden sağ taraftaki uçurumdan rüyamda uçurumun olduğunu ya bilmiyorum ya da unutmuşum aşağı yuvarlanıyorlar. O an çığlık atıyorum ve gidip baktığımda arabanın bir yerde sallandığını içinde arkadaşlarımın olmadığını görüyorum ve ağlamaya çığlık atmaya başlıyorum. Ve rüyamda onların ölümünden kendimi sorumlu tutuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu duyguyu gerçek hayatta birileri size empoze etmeye çalışıyor olmalı. Gördükleriniz ruhunuzda bu travmanın izlerini taşıdığınızı söylüyor. Çevrenizdeki insanlar sizden ne istiyorlar bilmem ama zaman zaman kendinizi ezik, suçlu ve çaresiz hissediyor olmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA