Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜLSÜM'ÜN RÜYASI: RÜYADA POLİS GÖRMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gulsum
İyi günler. Rüyam da tanımadığım üç beş arkadaşla geceleri bir araya geliyoruz. Ve her bir araya gelmemiz de üç beş tane polis ve bize uyuşturucu baskını yapıyor elimize bişey döküp onun mavi olup olmadığına bakıyor her seferinde negatif çıkıyor. Biz de evimize gidiyoruz. Ben eve gittiğim de evin kapısına isli köpük döşenmiş. O yüzden giremiyorum arkamda başka bir kapı görüyorum ordan giriyorum ordada kapılar var. Kapıların birinden girdiğimde büyük bir hamam görüyorum korkup kapatıyorum hemen. İkincisine girdiğim de yine aynı büyüklükte bir mescit. Orayı da kapatıyorum. Diğer kapıyı açtığım da bir yatak odası. Sonra başka birinin evine girdiğimi anlıyorum ve nasıl çıkıcam diye düşünüyorum. Sonra bi kapı daha açıyorum mutfak. Ama ev çok güzel bir ev keşke burda yaşasam diye düşünüyorum. Birden evin salonun da buluyorum kendimi. İçerde de dün akşam birlikte olduğumuz arkadaşlardan biri. İlk başta çıkaramıyorum sonradan anlıyorum. Meğer onun eviymiş. Gerisi bulanık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşlarınız için her türlü fedakarlığa katlanıyorsunuz. Ancak bunu yapmamanız konusunda rüyanız sizi uyarıyor. Bu fedakarlıklar başınıza bela açabilir. Dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA