Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜLŞEN'İN RÜYASI: RÜYADA HACCA GİTMEK

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gülşen
Rüyamda ailemden iki kişi ile hacca gidiyordum. Hazırlandık havaalanına gittim. Herkes diğer iki kişiyi tebrik edip dua falan istiyorlardı. Normalde kapalı olan benim başım açıktı rüyada hacca başı açık gidiyorum diye utanıp başıma kapşonu geçirmiştim. Bu süreçte benim için de iyi dilekler bekliyordum ama kimse bir şey söylemiyordu. Daha sonrasında çarşaflı bir kadın geldi ve hacca ablamın gittiğini sanarak onu sordu. O sırada yengem hacca Bahar değil Gülşen gidecek diyince kadın kollarını açıp bana sarıldı. Ben de sarılınca birden ağlamaya başladım neden kimse benim hac heyecanımı paylaşmıyor diye ağladım. O da bana kusura bakma kızım ben senin olduğunu bilmiyordum dedi. Daha sonrasında hacca gidecek olan kafileyi içeriye almaya başladılar. Ben de sanki bir belgem eksikmiş gibi hissediyorum ve en sonda bekliyorum ablam eksik olan belgeyi yetiştirsin diye. Arkama dönüp baktığımda ablamı göremedim. Gidemeyeceğimi düşündüğüm sırada bir de baktım herkesin elinde benim aynı kağıtlar var. M
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hacca gitmek, üzerinizdeki negatif enerjilerden bir seferde ve hızlıca kurtulmak anlamına gelir. Bir bakıma ruhunuzun arınmasını temsil eder. Bu tip rüyalardan sonra kendinizi çok daha rahat, sorunsuz ve huzurlu hissedersiniz. Bunun dini yanından çok gittiğiniz bölgenin enerjisi ile ilgisi var. Kabe, dünyanın en büyük enerji akış noktasında bulunuyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA