Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜL YAZ'IN RÜYASI: RÜYADA NAR GÖRMEK

03.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gül yaz
Mrb annemin rüyasını yorumlarmisiniz.kizkardesimin kayinvalidesindeymis annem.onlarin evinde nar görmüş sofra gibi beze sarıp kaldırmışlar.bir erkek cocugu annemin elinden tutup bir odaya götürmüş orda bir koyun kesilmiş ikiye bölünmüş halde odada.annem evden ayrılırken anneme et vermek istemişler.annemde kardeşime sen al demiş.annem yolda yürürken havadan bir ip sarkmış ona tutunmuş salavat cekmis.bende ordaymisim ipe tutunup eve gidiyormusuz ucarak.yolda büyük bir hayvan yaklaşmış annem onu uzaklaştırmış.sonra kucağında annemin kiz cocugu varmis.yolda ferdi tayfur görmüş onunda kucaginda erkek çocuk varmis onuda anneme vermiş.cocuk diger çocugu öpmüş.hayirdir.insallah yorumlarsınız tsk ederim simdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Gül, annenizin bir kısmeti tahmininden daha verimli olacak. Kurban rüyaları, ailedeki negatif enerjiyi temizler, aileye sevgi ve muhabbet verir. Erkek çocuk görülmesi ise müjdeli haberler alacağınızı simgeliyor. Annenizin yürekten dilediği bir şey gerçekleşecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA