Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜL DENİZ AKSU'NUN RÜYASI: RÜYADA ESKİ ERKEK ARKADAŞI GÖRMEK

10.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül deniz aksu
Rüyamda eski erkek arkadaşımın evime geldiğini gördüğüm kapı çalıyor açıyorum karşımda o , elinde ayrıldığımızda geri verdiğim tek taş yüzük ama yüzün içinden misina geçiyor şu oltaların ipleri. içeri salona giriyoruz birlikte benim üstümde gündelik ev kıyafetleri saçım tepeden bağlı. kendini anlatmak, özür dilemek için konuşuyor benim yüzümde zaman zaman anlatılanlara inanmıyormuş gibi bir ifade var sonra odaya annem ve anneannem giriyor hiç konuşmuyorlar onunla yüz vermiyorlar. ben de konuşmak istiyorum ona anlatacaklarım var ama içimden konuşursam annem duyar konuşmalarımı annem duymamalı diyorum konuşurken ağlamaktan annemin de buna üzülmesinden korkuyorum. sonra birlikte mutfağa geçiyoruz güya o gelmeden önce tavuk parçalarının üstüne sos sürerek fırına vermişim ona bakıyorum pişmiş mi diye, masada birde haşlanmış yumurtalar var eski erkek arkadaşımla onları soyuyoruz ben sarısıyla beyazını ayırıyorum. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genelde eski sevgilinin rüyada görülmesi bilinçaltının bir ürünü olarak karşımıza çıkar. Onu düşünüp anılarınız aklınıza geldiğinde farklı senaryolara karşınıza çıkabilir. Bunlar herhangi bir mesaj içeren rüyalar değildir.Sizin rüyanız da bu şekilde görülmüş bir rüya
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA