Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GRANADA'NIN RÜYASI- RÜYADA İYİLEŞTİRMEK

17.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Granada
Merhaba.Ruyamda tanidigim bir bey var yanimda.Beyaz iç çamaşırlarımı birlikte atıyoruz.Ve bu çamasirların kenarları yanmıştı.Bembeyazlar ama eskilermiş.Siyah yanık izleride vardi ara ara.Bir tane atlet net olarak gordum iclerinde.Bu kişi bana "seni iyileştirmemi istiyorsun"manevi olarakgibi birşey soyledi.Yakinlarından bahsederek hepsinin beni iyileştirmesi için olumlu olduklarini ,beni sevdiklerini soyledi.Daha da uzundu ama en aklimda kalan yani bu oldu.Sevgiler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çamaşırlardaki yanıklar eski yaşamınızdan ruhunuzda kalan izleri temsil ediyor. Ve bu aile ruhsal boyutta sizi iyileştirme, ruhunuzu arındırma işini üstlenmişler. Karşılaştığımız herkesin bizim yaşamımıza iyi ya da kötü etkisi olur. Bu ailenin size iyi etkileri olacak. Siz tertemiz bir ruha sahipsiniz; bu durumda sadece geçmiş yaşamların ağır yaralarını temizlemek için dünyaya bedenlenmiş olmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA