Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖZDE SUDE ERDİNÇ'İN RÜYASI: RÜYADA CİN GÖRMEK

04.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gözde Sude Erdinç
Rüyamda kendi yatağımdaydım sonra kapım açıldı ve cin çarpması diyebileceğimiz kadar kötü beyaz gözlü bi kız gördüm bana adımın yazılı olduğu bir kağıt verdi konu başlığında her şey hiçbir şeydir yazıyordu kağıdı kaldırıp okumamı istedi sonra gitti ben bu kağıt her neyse katılmicam dedim ve şekilden şekile girerek sanki beni öldürmek istercesine üzerime doğru çok hızlı koşuyordu elimi dur işareti yapıp katılıcam dediğim anda durdu ve arkasını dönüp uzaklaştı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cin bazen kötülüktür, beladır yani onları temsil eder. İnancınızla kötülükleri yenecek olabilirsiniz. Ama rüyada korku unsurları vardıysa bu rüya bir bilinçaltı rüyası demektir. Dinlediğiniz şeylerden etkileniyorsunuzdur.Bu tip rüyalar genellikle bir şeyden etkilenerek görülürler. Bedensizler korku anında yayılan titreşimlerden beslendikleri için, korku onları çeker. Bu nedenle bu tip konularla ilgilenmemenizi ve kendinizi korkutmamanızı tavsiye edeceğim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA