Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖZ OYMASI'NIN RÜYASI: RÜYADA GÖZÜNE PARMAK SOKULMASI

17.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Göz oyması
Rüyada annemle telefonda konuşuyoruz babam annem bana sen nerdesin diyo sinirleniyo babam telefonu alıyo eline bana bağırıyor annenle ne biçim konuşuyorsun gibi sonra eve giriyorum bir tanımadığım erkek çocuk bana kapıyı açıyor dış kapıyı çok güzel bi çocuk eve girince çocuk kapıyı çalıyor bize gelmek istiyor annem babam kızıyor alma içeri diyo ben alıyorum çocuğu hiç görmedim önceden mesajlaşıyorum çocukla yanımdayken ailen nerde senin diyorum çocuk üzülüyor ona şefkat gösteriyorum sonra annemle tartışıyoruz bi konuda ve en önemlisi burda uyandım annem gözüme elini sokuyo bastırıyor bildiğin gözümü oymaya çalışıyo gözümün acısını hissediyorım annem bastırdıkça bastırıyor gözüme nedir bunların meali aydınlatın beni lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizin baskıları nedeniyle çok bunalmışsınız ve bu da rüyanıza yansımış. Yakın bildiğiniz kişilerin nazarı değiyor size, dikkat edin. Nazar insanı mutsuz eder, hastalandırır, dış etkenlere karşı korumasız hale getirir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA