Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖLGE'NİN RÜYASI: RÜYADA SEVİŞMEK

09.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gölge
Ruyamda tanımadığım bi kızla deniz kenarında denizin hafif az içinde ada gibi bi kum tepesi var biz o kızla o tepenin üzerine cıkıp sevişmeye başlıyoz ben böyle parmaklarımı kızın vajinasına sokuyorum sonra birden toparlanıp aşşagı iniyoruz sonra akşamına o kızla dügünümüz mü kına gecemiz bişeyimiz oluyo sonra bizim oturdugumuz binanın kapısından içeri girerken ben kıza üzerini değis git diyorum kızda tamam diyo sonra o içeri gidiyo üzerini değişmeye daha sonra amcam yanıma geliyo bana kızar gibi sen hayatına giren kızların bekaretini bozmamı yada kızın bekaretini bozdunmu gibi soru soruyo sonra uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, gördüğümüz cinsel içerikli rüyalar haberci olmazlar.. Bu tür rüyalar, bilinçaltınındaki isteklerin yansımasıdır. Direk o kişiye karşı olmasa da genel olarak bir seks ihtiyacını tanımlarlar. Yaşamınızda şu sıralarda böyle bir boşluk olmuş olabilir, bilinçaltınız sizi avutmuş. Gördüğünüz haberci bir rüya değil, üzerinde durmayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA