Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖLGE'NİN RÜYASI: RÜYADA RAKI İÇMEK

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gölge
Ruyamda sevdiğim kızla deniz kenarında luxs bi mekana yemek yemeye gidiyoruz biz oturup sigara fln içerken aimlemde aynı mekana karşı mazamıza oturuyo annem babam kardeşim annem namaz kılan ibadet yapan birisi ama masalarına geldiğimde hepsinin önünde rakı oldugunu görüyorum ailem sigra içmeme cok kızar zaten bende yanlarında içmem hiç ama bu sefer elimde sigrayla gitmişim yanlarına sigrayı masanın altında saklıyıp gizli içiyorum annem rakıyı içemiyo nebiçim tadı var diyo bunun bende annemden alıp bardagı ben içiyorum daha sonra arkamı dönüp kız arkaşıma bakıyorum kız arkadaşım kapalı tesettürlü birisi ama arkamı döndüğümde eşarbını çıkarmış sacımı açmış tak şu esarbını diyorum ama beni dinlemiyo sonra yan masada oturan 45 50 yaşları arasında bi çift var karı koca heralde kız arkadaşım onların yanına gidiyo ve adamın karısının yanına gidiyo karısı kız arkadaşımın. Boynununu ensesini öpmeye başlıyo daha sonra adamın karısı ordan kalkıyo ve sag tarafına geçiyo bu sefer kanın kocası kız a
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı konularda düşünmeden hareket ediyor, yolun sonunda neler olacağını hesaba katmıyorsunuz. Adımlarınızı dikkatli atın, yanılgı içinde olabilirsiniz. Sevgilinizin eşarp çıkartması ise, sevgiliden ya da bir boyun borcundan, sıkıntıdan kurtulmayı simgeliyor. İlişkinizi tekrar bir düşünün derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA