Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖKYÜZÜNÜN ALTINDAKİ MAHLUK'UN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİ UÇURUMDAN KURTARMAK

06.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gökyüzünün Altındaki Mahluk
Bir haber ekibiyle birlikte Amerika'daydık. Etrafı geziyor, fotoğraf çekiyor notlar alıyorduk. Grubun başında 30'lu yaşların sonunda sarışın,mavi gözlü ve gözlüklü bir adam ben buna gözlük diyeceğim daha kolay anlaşılması için ve siyah kısa küt saçlı bir kadın vardı. Arabayla binip bilmediğim bir yere gidiyorduk. Aniden kendimi uçurumun kenarında ekiple birlikte buldum. O kadar dik bir uçurumdaydık ki ödüm kopuyordu. Gözlük ve o kadın buna da Karam diyeyim karışmaması için bu dikliklerden birine oturmuşlardı. Sonra birden yanımızda sarışın bir kadın belirdi. Yanında kumral ve anladığım kadarıyla down sendromlu çocuğu vardı. Oturduğum yerden rahatsız oldum ve kalktım kalkmak isterken ayağım kayıyordu zar zor da olsa çıkmayı başardım. ve içimden dua ettim "kardeşimin büyüdüğünü görmeden ölmeyim" diye. her şey aniden gelişti ve çocuk dengesini kaybederek uçurmadan aşağı düştü. Hepimiz onu tutmaya çalışıyorduk ama nafile. Bu rüyadan uyandıktan 1-2 saniye sonra birinin selası okundu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin ruhsal bunalıma düştüğünü haber alacak ve tedirgin olacaksınız. Bu kişi zorluklar karşısında yetersiz kalmış olmalı. Siz bu kişiye elinizden geldiğince destek olacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA