Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

GÖKYÜZÜNE BAKMAK

30.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Günaydın. Rüyamda çok yüksek çardakların olduğu bir yerde oturup telefonumla fotoğraf çekiyorum. Aşağıya baktım mezarlık ve deniz görüp fotoğrafını cektim arkadaşıma attım. Gökyüzüne baktım havai fişekler ışıklar patlıyordu. Bir sürü yıldız ve bir film broşürü gördüm 13 aralık yazıyordu üzerinde. Gökyüzünde başka tarafa baktım İlknur yazısı çıktı. Resmini çekip İlknura atmalıyım dedim. Gerçek hayatta da var bu isimde arkadaşım. Şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel bri süreç, uzun yıllar sonra bile hatırlayacaksınız. Ya da şimdi böyle düşüneceksiniz. Hayallerinizle ilgili çok önemli gelişmeler, sevinç yaratacak haberler var. Gökyüzündeki afiş size bir tarih vermiş. Bu tarihi not alın, büyük ihtimalle gelişmeler o zaman başlayacak. İlknur'un da bu işte bir rolü olacak gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA