Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GİZLİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BÜYÜ YAPILMASI

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizli
Ruymda annmle evdyken yüzğm nrde diye annme srdum bilmyrum ddikten snra diger yüzğümü takmk icin ckmcegi actm yuzk farkliydi benim degildi taktim bana birsy oldugunu farkettim ellrim yamulmaya bsladi yüzğü hmen cikarmaya çalıştim cikrdim da sonra yüzük kucuk bir ayet tarzina donuserek kndi kendne yanmaya basladi ve annm bunu gordu tam yok olurken hemen anlttim pek innmadi yanrak kül oldu sonra ardından annemle boydan aynaya bakiyoruz annem bagriyor bu ne diye bende bakyrm ne oldu dedim anneme etrafima bakyorum hicbirsey yok sonra aynya baktim yasli bir adam benim hemen arkmda benim harketlrimle bnimle ilerliyor annem baba diye bagiriyr ben dedemi hic grmedim annem kucukken babasini kaybetmis oyuzden ben tnımıyorum snra biz annmle otrduk krsimiza gecti dedm birsyler soylyor anlmiyrum ben byle gücmü kaybdiyorum ruhm bednim cikiyr gibo hissdyrm snra abime anlatiyrm snra buyu yapildigini hssdiyrm bozalim birsey yaplim drken uyndim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle söyleyeyim, büyü insanın inancı ile güçlenen bir şeydir. Biri sizin rüyalarınıza girip sizin enerjinizi düşürmeye çalışıyor sanırım. Kendinizi toparlayın ve inançlarınızı kendinize kalkan yapın. Siz izin vermedikçe sizi etkileyemezler. Yatmadan banyo yapın, enerjileri temizleyen dualar okuyun, ayrıca çıplak ayakla toprağa basıp kendinizi nötrleyin, olumlu düşünün. Bir süre sonra geçecektir merak etmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA