Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GİZEMLİHALLER'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gizemlihaller
Bu fikirle uyumadim yalnız rüyamda eski sevgilimden hamile oldugumu gordum çocuğu dogurdum evli değiliz fakat herkes hoşgörü ile karşıladı.hatta eski sevgilimin babası memleketinden çocuğu görmeye geldi çok mutlu oldu.sonra eski sevgilim geldi onunla tekrar iliskiye girmek istedigimi söyledim olmaz felan dedi ama zaten çocuk senden bi daha yapabiliriz dedim o da istedi hatta ben hayal kuruyordum ruyamda sonra bi tanidigim bunu konustugumuzu duydu yapmamalisiniz dedi bize engel oldu tabiri ne?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada doğum yapmak sıkıntı atlatmak anlamına gelir. Ancak sizin rüyanızın haberci bir rüya olduğunu düşünmüyorum. Bilinçaltınızın bir ürünü gibi geldi bana. Eski sevgilinizi hala düşünüyorsunuz onunla gerçediğiniz zamanı yaptıklarınızı hala anımsıyorsunuz. Ancak bunları unutmazsanız önünüze bakamazsınız. Geçmişi ardınızda bırakın artık
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA