Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GİZEM11'İN RÜYASI: RÜYADA SEVDİĞİ KİŞİYİ GÖRMEK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizem11
18 - Okuyor - İlişkisi var Rüyamda bizim sınıfta sevgilim oluyor aynı sınıftayız ama benle muhatap olmuyor,ilgilenmiyor sonra kızın suratına pet şişesi koyuyor soğuk bişey için ben böyle onun yanına gidiyorum bağırıyorum konuşuyoruz peşinden gidiyorum birşeyler diyorum o bana bişey diyor sonra ben diyorum ki öyle yaparsan intihar ederim sonra gidiyorum ama okulun bahçesi değil değişik bir yer bir sürü merdiven var oradan iniyorum böyle biraz korkutucuda sonra aklıma telefonumun sınıfta unuttuğum aklıma geliyor arkaya dönüyorum sevgilim beni takip ediyor intihar ederim diyince sanırım sonra biraz daha gidiyorum arkama baktığımda onu göremiyorum sonra karanlık bir ortama gidiyorum orda iki tane kız çocuğu var bunlar birbirini korkutmaca oynuyor kapkaranlık fener gibi bişey var ellerinde açık kapatıp bağırıyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, siz sevgilinizi kaybetmek istemiyorsunuz. Onu çok kıskanıyorsunuz. Sürekli sizinle ilgilensin gözü başka kimseyi görmesin istiyorsunuz. O yüzden rüyanıza girmiş. Haberci değil yani merak etmeyin :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA