Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GİZEM11'İN RÜYASI: RÜYADA PENGUEN GÖRMEK

19.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizem11
18- İlişkisi YokRüyamda Muğla'da oluyorm sınıfca gidiyruz herkes şişme yuvarlak havuza biniyor bende biniyorum turuncu,karşıma bir penguen ve bir balina çıkıyor bir şekilde onları geçiyor sonra dinlenmk için bir odada oluyorm bilgisayr var karşımda bir yere odaklanıyorm oraya baka kalıyorum arkamı döndüğümde bir erkek bana bakıyor sonra bu bana niye bakıyor diyorm kendi kendime önüme dönüyorm ardindan bi erkek birşey istemk için yanıma geliyor bende yok diyorum sonra sandalyeye oturup benle muhabbet etmeye çalışıyor, bir hoca geliyor ona soyluyrm bu ogrencinin ismini biliyormusunuz diyorum oda hayır diyor öğrenmek için defterlerine bakıyorm hepsinde frklı farklı isimlr oluyo oğlanın ismini ogrenemiyorum sonra oturuyoruz o hoca ben oğlan benim yanımda kadın oyuncu oturuyor baya muhabbet ediyoruz sonra ben kek yapıyorum onlara çok güzel olcak diye keki ypıyorm kek baya çok oluyo mavi kabın içnde fırına götürüyorm biraz pişmesine bakıp geri onlarn ynina gidiyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Penguen evi ve aile yaşamını simgeler. Belki ev sahibi olabilirsiniz, huzurlu olacaksınız. Balina görmeniz ise büyük kısmet alacağınıza işaret ediyor. Ancak çabuk davranmazsanız kısmetin bir kısmını başkası alabilir. Konuya odaklanan ve hata yapmayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA