Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GİZEM'İN RÜYASI: RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizem
Araştırdım sanırım karabasan gördüm. Çok kısa bi uykuya daldım sonra uyandım sandım ve tepemde siyah birini gördüm bana sürekli “unutma” dedi bağırmaya çalıştım bağıramadım hareket edemedim iki dakika kadar sürdü nefes alamadım sonra bi anda baktım ki ayağım ters ayağımı düzlediğim de herşey normale döndü ve sesim olduğundan yüksek çıktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beyindeki korku merkezi aktive olduğunda sürekli korku üretir ve bazen de uyku esnasında uyanık kalır. Çünkü korku hissi beynin uykuya geçmesine engel olur. İşte bu zamanlarda, karabasan dediğimiz hadiseyi yaşarız. Beyin uyanıktır ama bedene sinyal gönderemez, uyku felci dediğimiz durum yaşanır. Bu durum uyanık olan zihinde çok büyük bir korku hissi yaratır.Karabasan genellikle çok gergin, endişeli olduğumuz ya da çok korktuğumuz süreçlerde görülür. O nedenle gerçek yaşamda kendinizi korkutacak şeylerden uzak durmanızı öneriyorum.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA