Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GİGİ'NİN RÜYASI- RÜYADA BAŞKASININ RUJUNU SÜRMEK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gigi
Merhabalar.Bir arkadaşımın okulda ilgilendiği biri var ve beyin etkin olduğu,arkadaşımın en başından beri ilgili olduğu bir öğrenci klübü var.Benim onun bu klübe girip girmemesinin hayırlı olup olmadığını öğrenmem için istiareye yatmami istedi.Ben de kırmadım.Rüyamda yüzünü ayrıntılı hatırlamadığım bir bayan var ve pembe simli bir ruj var.Bayan alıp ruju sürüyor fakat ben sonra elime ruju alıyorum ve arkadaşımın sürekli kullandığı kahverengi ruj olduğunu görüyorum.Yorumlarsanız çok sevinirim.Teş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız bir kadının söylediği, mutluluk verici ama pek de gerçek olmayan sözlere kanabilir. Rüyanız, arkadaşınızın da zaman zaman kendini boş yere inandırdığını haber veriyor. Bu klüp onun hayatında bir değişiklik yapmaz bence. Ayrıca kadınların sözlerine pek güvenmesin bu aralar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA