Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GGNM'IN RÜYASI: RÜYADA KONUŞAMAMAK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ggnm
Rüyamda denizin üzerinde bir gemideyiz. Gerçekte bekar olmama rağmen rüyamda bir erkek bebeğim varmış. Ben bebeğim ve kız kadeşim gemide uyuyacağım ama her an denize düşebilriz gemi kenarları çok korumalı değil. Sonra ben uykumdan uyanıp uyanup kendi erkek bebeğimi denize dusmesinde kurtarıyorum. Ve rahat uyku uyuyamıyorum. Hep uyanıp kendi çocuğumu denize düşmesi diye kontrol ediyorum. Bazen de kurtarıyorum. Sonra kendimde korkuyorum bu denixe dusmekten. Kız kardeşime insanların evladi olunca baska oluyormus denize düşmesin diye uyuyamadım diyorum. Sonra bir anda karmasık bir boyuta girdim. Biraz sıktılar hareketsiz kaldım konusamadım. Besmele çekmeye çalıştım yarım yamalak sonra nas filan okumaya çalıştım. Dua okumaya çalısırken biraz zor kendime gelebildim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Gonca, erkek bebek kısmettir. Bir kısmet sizin ayağınıza gelecek, bu fırsatı değerlendirmek size kalmış. Çevrenizden çok zor durumda olan birine yardımcı olmak iççin elinizden geleni yapacaksınız.. Siz hak eden insanlara gereken cevapları, gereken yerlerde veremiyor olmalısınız. Bu rüya bu halin bir yansıması.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA