Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GG'NİN RÜYASI: RÜYADA FARE GÖRMEK

01.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen GG
Bir gün tek başıma yürürken bir kulube gördüm yüksekte ve tahtadan,orada bir sepet devirdim ve sepetten 3 tane büyük ve güzel fareler çıktı. Daha sonra kulubenin içerisine girdim,merdivenlerle tırmandım. Orayı çok dağıtmıstım bulaşık yıkadım. İndim bir bulaşık unuttuğumu farkettim fakat geri dönmedim. O arada biri o kulubenin yaşlı bir kadına ait olduğunu söyledi.Çıktık ve bir parti/düğün alanı gibi bir yere geldim,yanımda annem yengem ve öğretmen vardı. Tam o sırada sanırım bana bir şey gelmiş. Asansöre bindik almam için yengem,hocamve ben. Büyük içi suyla dolu bir kova, ortasında bir gül, cok büyük ve her yaprağı farklı renkte. Yengem o gülü hemen alıp atmamı ortalıkta durmamasını söyledi. Gülü elime alır almaz sankü vucudum çarpılıyor gibi hissettim ve bağırdım. Yengem birden arapça/büyü gibi şeyler söylemeye başladı ben öyle kurtuldum. Çok kafama takılın bir rüya. Yardımcı olursanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Üç güzel haber ve bir maddi fırsat kapınıza gelecek. Gül maddi şanstır. Bazen bir sevgiliyi temsil etse de ilişkinin odak noktası para olacaktır. Böyle bir şans kapınızı çalacak olmalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA