Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GENİŞ TUVALET'İN RÜYASI: RÜYADA TUVALET GÖRMEK

06.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Geniş tuvalet
Bekar bir kadınım ve 10 yaş küçük bir iş arkadaşımla tam emin olamıyorum ama o da benimle ilgileniyor. Onu rüyamda gördüm evine gitmişim ve birlikte oluyoruz, bana nerde hani çok tutkuluydun diyor, ee bak çok tutkuluyum diyorum, benim için şu andan itibaren bitmiştir diyor. wc arıyorum. Evleri kötü, umumi bir wc gibi dışarda, gereğinden oldukça büyük genellikle böyle görürüm bir alaturka tuvaleti kullanmaya çalışıyorum ama bi insan için çok büyük. sifonu otomatik ara ara çalışıyomuş, dalga şeklinde arada bir geliyo, bana da sıçrıyo, yapana kadar sıçrayacak diyorum, temiz su ama pek istemem sıçramasını. yarumlarsanız çok memnun olurum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada ilgilendiğiniz kişiyi bu şekilde görmeniz bilinçaltı rüyası.Rüyada yaşanan cinsellik de aynı şekilde bilinçaltının ürünüdür. Bastırılmış cinsel dürtüler ve istekler, rüyamızda karşımıza çıkar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA