Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

GELİNLİK GİYMEK

13.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda
Merhaba rüyamı anlatmadan önce istihare namazı kılmıştım ondan dolayı mı böyle bir rüya gördüm bilemiyorum ama sizin bilmenizi istedim. Rüyamda beyaz tertemiz bir gelinlik giymiştim ve oturuyordum. Sağ tarafımda bir kişi sol tarafımda bir kişi oturuyordu ama o kişileri net olarak göremedim.ama bir taraftan da içki içmişim.içtiğim içkiler bira ve viski ama birayı daha fazla içmişim.sarhoş değilim ve tadını hatırlamıyorum.Bu arada ben içki kullanan biri değilim.yorumlarınız için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare niyetinizi bilmediğimden rüyanız o dilekle ilgili mi bilemem. Ancak rüyayı yorumlayayım. Bu rüya iki kişi arasında kalacağınızı ve bu durum nedeniyle sosyal çevrenizde ön plana çıkacağınızı söylüyor. Siz bu süreçte doğru karar verme vasfınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle yakınlarınızdan destek almadan karar vermemeye gayret edin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA