Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GEÇMİŞTE GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA

12.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arakhne
Bu rüyayı oğluma hamileyken gördüm. O dönem şu anda çalıştığım işyerinden ayrılmıştım sonra geri döndüm. Rüyamda şu anda çalıştığım işyerinde Kim olduğunu hatırlamadığım bir arkadaşım 3 adet büyük zümrüt taşının etrafı beyaz pırlantayla süslü gerdanlık gibi bir takı verdi bana. Ben de boynuma değil taç gibi başıma taktım. Sonra aynaya baktım. Bakışlarım çok canlı değildi ve saçlarım dağınıkça topludu. Sonra çıkarıp masadaki kasenin içine koydum. Odadan ayrılurken korktum başkası alır diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya o zamanki duygularınızı anlatıyor. İyi bir işiniz var ve size ödül olarak verilmiş sanki. Ancak hamilelik için bir süre onu bırakmak zorunda kalmışsınız. Ve bir daha işinize geri dönememek korkusunun yansıması bu rüya. O dönemde işinizdeki koşullar çok iyi olmasına rağmen nedense siz çok mutlu değilmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA