Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

GEÇMİŞE GİTMEK

16.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen YaNDıM ALi
Merhabalar.. Rüyamda 1980 sonrasına gitmişim. Bi yerde bi arkadasla beraber çalısıyoduk sonra tarla gibi olan bi yerden gecerken yanan kitaplar gördüm direk kitapları kurtardım o sırada da ates sonme derecesındeydı sadece kullerı kalmıstı. Ben kitapları kurtarmayı basardım el arabasıyla kitapları tasırken polis geldi ve orada uyandım... Not ben 1980 dönemınde yasamadım. Ayrıca bazı kıtapların kenarları yanmıstı ve kitapların yanında posterler vardı.Kitaplar siyasi kitaplardı... Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman düzleminde geriye gitmek hatta yaşamadığımız dönemleri görmek mümkündür. Biz uyku esnasında ruhumuzu bedenimizden ayırıp zamandan ve mekandan bağımsız gezebilirsiniz. Gelecek seçeneklidir, geleceğe ait konular uzun ve karmaşıktır. Ancak geçmiş yaşanmıştır ve bitmiştir. Siz o mekanlara gitmiş, o zamanlarda yaşananları görmüşsünüz. Gerçekten de o zaman dilimi gördüğünüz gibiydi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA