Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GECEKUSU'NUN RÜYASI: RÜYADA YASAK İLİŞKİ YAŞAMAK

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gecekusu
Eşimin abisini rüyamda bana yakınlaşmaya çalışırken gördüm. Ben kaçıyordum o benimle konuşmak için beni yalnız yakalamaya çalışıyordu. Kaçmasam izin versem ilanı aşk edecekti. Çok gerçekçiydi ve daha önce de aynı kişiyle ilgili benzer bir rüya görmüştüm. Sinirlerin bozuldu. Neden böyle bir rüya gördüm bilmiyorum ama sanki o rüyayı görmek benim suçummuş gibi kötü hissediyorum. Normalde bu rüyayı görmeme sebep olacak hiç bir şey yoktu. Yani bilinçaltı rüyası olması imkansız. Anlamlandıramıyorum. Rüya tabirlerinde de bir şey bulamadım. Sizce ne anlama geliyor bu rüya?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, mutlaka duyduğun ya da yakınlarından birinin yaşadığı birtakım olaylar bilinçaltında iz bırakmış. Bu duruma düşmekten korkmuşsun ve kendine çok ciddi bir tabu oluşturmuşsun. Rüyan, tamamen bu endişelerin yansıması. Gelecekle ilgili bir rüya değil.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA