Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GARİP'İN RÜYASI-RÜYADA KURT GÖRMEK

04.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Garip
Yaya yolculuğa çıkmış yolculugun bitmesine 3 şehir kalmıştı. Şehre yaklaşırken kestirme yol diye tarlaya saptım. Uzaktan şehir gibi yakından köy gibi ve yerde kalın kar tabakası var. Geceydi. Hiç insan görmedim sadece uzakta beyaz bir kurt. Korkarak arkamdaki eve sığınmaya gittim. Kapıyı çaldım sonra pencereyi, pencereyi açtı kapıdan ayrıldığım için kurt yedi sandık çok üzüldk dedi, 2 kadın örgü örüyor, siyah kurt açık kapıya yüklendi ben de kapatmaya çalışıyorum. Yardım istedim cevap vermediler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Amacınıza ulaşmak için yalnız çabalamak zorundasınız. Hayat sizi her türlü yardımcıdan uzak tutuyor. Bir de bu yalnızlığın içinde kendinize tehdit olarak gördüğünüz bir düşmanlıktan endişe ediyorsunuz. Neyse ki kadınlardan yana şansınız var, size yardım eder gibi görünüyorlar ve en azından moralinizi yükseltiyorlar. Ancak bu rüya ciddi bir uyarıcı. Tam kendimi emniyete aldım dediğinizde hayatınızın sınırlarını zorlayacak ve size kötülük yapmaya çalışacak biri tehdit haline gelebilir. Kimseye güvenmeyin, size güven verenlere bile tedbirli yanaşın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA