Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GARİP'İN RÜYASI: RÜYADA PARA GÖRMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Garip
Bir kız ile birbirimizden hoşlanıyoruz, fakat çıkmıyoruz. Rüyamda onunla geziyordum fakat sürekli babası çıkıyordu bende babasını görünce sürekli saklanıyordum sonra onu mahallesine bıraktım karnım acikmisti bakkala girdim kraker aldım 1 TL verdim abi 75 kurus alacaksın dedim adam bana 3.5 TL uzattı altın gibi parlıyordu paralar. İstifim hiç bozmadım abi ben 25 kurus istiyorum sen bana fazla verdin dedim parayı kasaya koydu bu sefer 2.5 TL verdi altın gibiydi paralar, abi sen şu 1 TL yi al dedim 2.5 TL len sende kalsın dedim adamın önünden 25 kuruş aldım ve bakkaldan ayrıldım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Sami, normalde para almak bir konuda söz almak anlamına gelir. Hoşlandığınız kız ile birbirinize sözler verebilirsiniz. Fazla parayı almamamız sizin ne kadar dürüst biri olduğunuzu gösteriyor. Dürüstlükten şaşmaz iseniz her zaman kazanacaksınız diyor rüyanız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA